Házená - spolužáci, hospůdka Tor III, zatmění Měsíce (3. 3. 2007)

Sobota 3. března 2007. Na dnešní odpoledne mám domluvený program s Jessicou a Lukasem. Nejdříve Lukasův Handbal poté jdeme do Kneipe Tor III. Dnes večer se odehrává astronomický úkaz - zatmění Měsíce.

HázenáKdyž jsem přišel dneska ráno domů z Billiardu, tak jsem měl na dveřích od Toma cedulku, že v 8:10 jede s Maxem do Holandska, takže jestli chci, tak se můžu přidat. Nařídil jsem si tedy budík abych nezaspal. Vstal jsem a šel na snídani. Nikde nikdo. Udělal jsem si čaj a čekal. Snědl jsem něco menšího a chodil nervózně nahoru a dolů. V 8 jsem potkal Toma, který mi sdělil, že se kvůli počasí nejede, bylo totiž zase ošklivo. Mno nic, měl jsem tedy před sebou delší den, tak jsem juknul trochu na procvičení gramatiky. Odpoledne jsem měl v 16:40 sraz přes Sparkasse s Jessicou.

Naše kalící partičkaChvíli jsem tam čekal, pak přišla a že sdělila mi, že jejé kámoš (Uli) se k nám dneska přidá. Jelikož má auto, tak se do haly svezeme. Bylo to příjemné v tomto počasí. Shlédli jsme zápas házené. V tomto týmu z GMHütte hrají moji dva spolužáci - Lukas a Sebastian. Dále jsem znal bráchu Lukase a pak ještě pár lidí od vidění ze školy. „Náš” tým vedl od začátku až do konce. Mohli jsme tedy slavit vítězství. Po zápase jsme čekali v autě na Lukase, po domluvě jsme jeli odvézt auto a pak pěšky k Tor III, kam poté přijel i Lukas. Měl totiž ještě s týmem takové posezení v hale u píva.

Měsíc v mracíchV hospůdce jsme seděli do 22:15, pak musela Jessica domů. Bylo to velice milé povídání a super nálada. Zaplatili jsme a vydali se na cestu k Jessice. Počasí bylo dobré a zatím i jasno. Super, pomyslel jsem si. Budu moci sledovat zatmění Měsíce. Když jsme došli před dům Jessici, tak se začaly objevovat mráčky. Rozloučili jsme se, popřáli dobrou noc a poté se s Lukasem vydali s kopce dolů. Na jedné křižovatce se naše cesty rozdělily. Rozloučili se a šli domů. Tom byl ještě vzhůru, takže jsme prohodili několik vět a já si povzdychl, že už je bohužel zataženo, takže nic vidět nebude. Umyl jsem se a šel spát. Ze zatmění nic nebylo. Smajlík :(

Další fotečky, které jsem během tohoto dne pořídil jsou ve fotogaleriích pod odkazem: Handball, Tor III 3. 3. 2007

Uveřejněno 6. 3. 2007, poslední úprava provedena 6. 3. 2007, zhlédnuto: 1888-krát.
Celkem 343 slov.

Jazyková verze:Německá verze zatím nedostupná

Hledej :

Aktuality :

25. 4. 2007 - Večeře v řecké restauraci (30. 8. 2006) přečíst...

6. 3. 2007 - Házená - spolužáci, hospůdka Tor III, zatmění Měsíce (3. 3. 2007) přečíst...

6. 3. 2007 - Menší cyklovýlet do Hagenu na pouť (30. 9. 2006) přečíst...

5. 3. 2007 - Minikoncert v Osna (1. 3. 2006) přečíst...

 
Počítadlo