Konec pololetí - vysvědčení, rozvrh, prázdniny (31. 1. 2007)

Dnes je středa 31. ledna 2007. Poslední leden znamená vysvědčení a konec poloviny školního roku. Jaký je nový rozvrh a co jsem dělal o pololetních prázdninách, líčím v tomto článku.

Ráno bylo podobné jako předchozí dny. Není moc zim a žádný sníh. Ve škole jsem měli na druhou hodinu naplánovánu snídani, proto jsem v tašce měl jen desky na vysvědčení, něco na psaní, sklenici medu a pár dalších drobností.

První hodinu jsme měli náboženství, kde jsme pokračovali v práci na projektu. O tomto projektu napíši více až bude hotový a také ho sem umístím. Druhou hodinu je normálně matika, ale byla snídaně Smajlík :). Udělali jsme jeden velký stůl a snídalo se podobně jako před Vánocemi. Třetí hodinu nás čekalo vysvědčení a také nový rozvrh. VysvědčeníVysvědčení mne překvapilo, nemyslel jsem, že dostanu 1 z matematiky. Za svůj průměr 2,36 (což je jako fakt super na zdejší poměry Smajlík ;). Navíc je stupnice 1-6) mohu děkovat hlavně svým učitelům, protože mi sedí a jsem s nimi tedy velice spokojen. Myslím, že oni i se mnou. Nevím, jestli si známky udržím i v druhém pololetí, jelikož zde je hlavní váha na ústním projevu, který je v mém případě velkým problémem. Naše třídní změnila zasedací pořádek, uvidíme, jaký to bude mít vliv na „kecavost” třídy. Mění se nejen rozvrh, ale také trochu předměty a počet hodin. Místo dějepisu máme politiku a na zeměpis novou mladou učitelku. Počet hodin je jiný u výtvarky a hudebky. V novém pololetí mám také jiný Sportkurs. Už tedy nebudu chodit na stolní tenis, ale na basketbal. Změn je hodně, snad si brzy zvyknu.

Po třetí hodině se jde domů a zpátky do školy až v pondělí, takže máme 4 dny volna. Doma byla k výtečnému obědu jako zákusek zmrzlina. Jak jsem si tedy užil prázdniny? Něco málo v několika bodech.

31. 1. - Středa

ZpíváníOdpoledne jsem se díval na TV a přečetl noviny. Večer k nám přišli Michael, Vincent a Svenja. Koukali jsme na Superstar a poté jsme zpívali Karaoke.

1. 2. - Čtvrtek

Spal jsem asi do půl jedenácté. Po snídani jsem juknul na noviny a poté jsem hrál s Maxem a Carmen několik her. Po obědě jsem šel plavat. Stavil jsem se u Terezy, abych ji sdělil, jak to vypadá s naším výletem do Berlína. Mno a jelikož neměla co dělat, tak se přidala a šla plavat taky. Bylo to super.

2. 2. - Pátek

Dneska po opět dlouhém převalování v posteli, obědě a hraní her s Maxem byla na programu Eishalle v Osna. Více v dalším článku.

3. 2. - Sobota

Dopoledne jsem po snídani šel se psem a před obědem přečetl noviny. Po obědě jsme hráli karty s Carmen a Maxem a poté jsem se s Tomem a Googi (žehlila) dívali na muzikál Linie 1. Tuto hru má na programu letos Waldbühne v Kloster Oesede.

4. 2. - Neděle

Dnešní den jsem strávil odpočinkem a přípravou tašky do školy. Odpoledne bylo hlavní náplní sledování mistrovství světa v házené. O tom více v dalším článku.

Uveřejněno 6. 2. 2007, poslední úprava provedena 6. 2. 2007, zhlédnuto: 1109-krát.
Celkem 452 slov.

Jazyková verze:Německá verze zatím nedostupná

Hledej :

Aktuality :

25. 4. 2007 - Večeře v řecké restauraci (30. 8. 2006) přečíst...

6. 3. 2007 - Házená - spolužáci, hospůdka Tor III, zatmění Měsíce (3. 3. 2007) přečíst...

6. 3. 2007 - Menší cyklovýlet do Hagenu na pouť (30. 9. 2006) přečíst...

5. 3. 2007 - Minikoncert v Osna (1. 3. 2006) přečíst...

 
Počítadlo