Vánoční výzdoba ve Waldbadu (2. 12. 2006)

Sobota 2. prosince 2006. Dneska jsem pomáhal s vánoční výzdobou a úklidem Waldbadu. Jak to vše probíhalo a o co vlastně šlo, tak to bude náplň dnešního článku, ke kterému patří i několik fotek z této události.

Ranní zbarvená oblohaRáno jsem se probudil a uviděl krásně zbarvenou oblohu, proto jsem vytáhnul foťák a udělal několik snímků. Asi ten nejhezčí máš možnost vidět právě tady. Snídal jsem sám, protože Tom byl se psem venku a ostatní byli pryč. Maxi a Julia se totiž vrátili až kolem 10. hodiny, protože z pátka na sobotu byli na filmové noci. Tedy prostě jeden film za druhým, celkem jich viděli šest. Piráti z Karibiku, Piráti z Karibiku 2, Ice Age 2, 50 krát a stále poprvé, na víc si nevzpomněl Smajlík :D.

Snídaně, příprava na další práciDopoledne v 11 hodin jsem šel do Waldbadu. Včera, pátek 1. 12., byl totiž u nás na návštěvě Peter a Brigite, kteří se tak o to nějak starají. Tak jeslti prý mám chuť, tak že můžu přijít pomoc s vánočním stromem. Přišel jsem tedy tam a vyfasoval rukavice, protože se nejdřív odvážela taková hromada starýho dřeva. Poté se šlo snídat, ale já jsem již po snídani byl, takže jsem si nic nedal. Domluvilo se, co se bude dělat dál a kdo co bude dělat. Prostě dělba práce. Smajlík :)

Věšení hvězdy na stromJá jsem pomáhal věšet na jeden strom nad Waldbadem vánoční hvězdu. Podle mne je to kravina, jak má bejt, ale tak to je můj názor. Tím myslím takovou šílenou zbytečnost, kterou by navíc u nás bezpečák nepovolil. Tedy Peter vylez po žebříku nahoru, tam přehodil přej jednu silnější větem lano, pomocí něhož se pak hvězda vytáhla nahoru. Už to dělali po několikáté a říkali, že loni byla už zime, takže jim mrzly prsty. Letos je to holt jinak a mně to tak nějak nevadí. Hlavně že to svítí ne? Smajlík :D Je vidět, že tu moc sněhu nemají, protože jinak by to asi nevěšeli, páč by to zasněžilo.

Vánoční stromek na můstkuPo pověšení jsem jel ještě s několika dalšími pro vánoční stromek, který bude umístěn na skokanský můstek. Po pokácení stromu jsme jej přetáhli do nákladního auta, které jej odvezlo do Waldbadu. Tam byl pomocí motorové pily trochu upraven, aby pasoval do podstavce. Následovalo jejo přenesení a vytažení nahoru na můstek. Po zasazení do stojanu jej bylo nutno ještě narovnat a stojan připevnit k můstku kvůli případnému silnému větru.Jak to vše probíhalo jsem zachytil v několika fotografiích. Smajlík ;)

Zbytek odpoledne jsem strávil doma nad němčinou, ale moc jsem se toho nenaučil. Také jsem dopsal nějaké texty pro internet. Večer jsem se chvíli bavil s Maxem o mých stránkách a když odešel do pokoje, tak jsme zasedl k televizi a díval se na film Mädchen, Mädchen. Smajlík :P Sice jsem to viděl už asi po třetí, ale co. Je to sranda a německy. Navíc jsem to v němčině jěště neslyšel, tedy v originálním znění.

Waldbad
Uveřejněno 3. 12. 2006, poslední úprava provedena 3. 12. 2006, zhlédnuto: 1665-krát.
Celkem 422 slov.

Jazyková verze:Německá verze zatím nedostupná

Hledej :

Aktuality :

25. 4. 2007 - Večeře v řecké restauraci (30. 8. 2006) přečíst...

6. 3. 2007 - Házená - spolužáci, hospůdka Tor III, zatmění Měsíce (3. 3. 2007) přečíst...

6. 3. 2007 - Menší cyklovýlet do Hagenu na pouť (30. 9. 2006) přečíst...

5. 3. 2007 - Minikoncert v Osna (1. 3. 2006) přečíst...

 
Počítadlo